divendres, 8 de gener de 2016

Els centres

En aquest espai podràs conèixer quins són els centres implicats a "La setmana dels projectes".
Centres de la zona centre de València:
  • CEI Campanar (València)
  • CEIP Villar Palasí (València)
  • CEIP Cervantes (València)
  • CEIP San Pedro (València)
  • ENGEBA (València)
  • CEIP Campanar (València)
  • CEIP San José de Calasanz (València)
  • CEIP Tomàs de Montanyana (València)
  • CEE Ruíz Jiménez(València)
  • CEIP Malva-Rosa (València)
  • CEIP Ballester Fandos (València)
  • L'Amistat (València)
  • CEIP Profesor Luis Braile (València)
  • CEIP Mestalla (València)
  • CEIP Carles Salvador (València)
  • CEIP Pare Català (València)
  • CEIP Federico García Lorca (València)
  • Escuelas (I.prof.) San José Jesuitas (València)
  • CEIP Dr. Barcia Goyanes (València)
  • IES Orriols (València)
  • IES Rascanya-Antonio Cañuelo (València)
  • IES Isabel de Villena (València)
  • IES El Grao (València)
  • IES Campanar (València)
Centres de la zona nord de València:
  • IES La Garrigosa (Meliana)
  • CEIP LA MURALLA public (Canet d'En Berenguer)
  • IES María Moliner (Port de Sagunt)
  • CEIP OBISPO HERVAS (Puçol)
  • CEIP San Juan de Ribera (Alfara del Patriarca)
  • IES Enrique Tierno Galvan (Moncada)
  • CEIP Vicente Blasco Ibáñez (Moncada)
  • CEIP Dr. Vicente Trenco (Moncada)
  • CEIP CERVANTES (Port de Sagunt)
  • CEIP CERVANTES (Godella)
  • CEE KOYNOS (Godella)
  • CEIP Maestro Tarazona (Port de Sagunt)
  • Escola La Masia (Museros)
  • IES Rafelbunyol (Rafelbunyol)
  • CEIP Tomas Albert (Albuixech)
  • CEIP Sant Llorenç Màrtir (Massalfassar)
  • CEIP L'Ermita (Benifairó de les Valls)
  • CEIP EL BRAÇAL (Estivella)
  • Secció IES Clot del Moro (Sagunt)
Centres de la zona sud de València:
  • CEIP Sant Isidre (València)
  • CEIP Juan Manuel Montoya (València)
  • IES Fuente de San Luis (València)
  • IES Blasco Ibánez (Cullera)
  • CEIP Cervantes (Sueca)
  • CEIP Carrasquer (Sueca)
  • IES Joan Fuster (Sueca)
  • IES Nº1 (Requena)
  • CEIP Antonio Machado (Xirivella)
  • CEIP Ausiàs March (Albalat de la Ribera)
  • IES SUCRO (Albalat de la Ribera)
  • CEIP El Castell (Corbera)
  • Claret Fuesanta (València)
  • CEIP Almassaf (Almussafes)
  • CEIP Benimamet (Benimamet-València)
  • CEIP El Perelló (El Perelló)
  • CEIP López Marco (Sollana)
  • Martí Sorolla (València)
  • CEIP Rafael Mateu Cámara (València)
  • CEIP Castellar-Oliveral (València-Castellar)
  • La Purísima-Franciscana (València)
  • CEIP Prof. Ramiro Jover (València)
  • IES Juan de Garay (València)
  • Juan Comenius (València)

Cap comentari:

Publica un comentari a l'entrada